Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Biatlon-regionální závod Rožnov pod Radhoštěm

Biatlonisté Johanová a Haumer bodovali

V sobotu 14. května se rozjeli vyškovští biatlonisté do Rožnova pod Radhoštěm na další regionální závod v letním biatlonu. Běžel se vytrvalostní závod v letním biatlonu kdy za každý nezasažený terč dostal závodník v kategorii žáků dvacetivteřinovou penalizaci a dospělí a dorost 30 vteřin. Tratě zkropil déšť, ale závodníci zvládli klouzající terén a kopce bravurně. Sešlo se zde na 100 žáků a 30 dospěláků, kteří bojovali o další postup na celostátní závody. "Jsem rád, že Míša Johanová získala potřebné body na další postup v celostátních závodech, chválím i Petru Korčianovou, která se snažila ze všech sil, ale byla oslabena po nemoci. Naši snad noví členové, sourozenci Novotní se také poprali se svými druhými závody velmi dobře a věřím, že jich biatlon oslovil," zhodnotil výsledky svých svěřenců kouč Vladimír Haumer. Výsledky vyškováků: žáci A Josef Novotný 4. místo, žáci B Eduard Novotný 9. místo, dorostenky A Petra Korčianová 4. místo, dorostenky B Michaela Johanová 1. místo a muži B Vladimír Haumer 2. místo