Vítejte na stránkách Sport Vyškov. Na těchto stránkách se vám budeme snažit nabídnout informace z různých sportů, které jsou pořádány v rámci okresu Vyškov, nebo za účasti Vyškovských sportovců.

Jednou z mnoha věcí, které stránky nabízejí je i zasílání informací o nových článcích, diskusní fórum a další. Většina těchto částí je ovšem zpřístupněna až po vaší registraci na tyto stránky. Proto neváhejte a zaregistrujte se hned, ať vám neuniknou důležité věci :)

Nabízíme vám možnost umístit jakékoliv informace ohledně Vyškova, zejména pak z oblasti sportu, případně upoutávky na vaše stránky nebo výrobky. Podněty a připomínky zasílejte prostřednictvím mailu na info@sportvyskov.cz.

Biatlon-I.kolo ČP v Letohradu

Vyškovští biatlonisté bodovali v ČP

Sezóna letního biatlonu má za sebou úvodní soutěžní část před prvním Českým pohárem v letním biatlonu. Toto klání bylo odstartováno o tomto víkendu v biatlonovém centru v Letohradu. Na start se postavilo 235 závodníků v kategorii žactva a 230 závodníků v kategorii dorostu a dospělých. První soutěžní den se běžel sprint s trestnými koly za nezasažený terč. Vyškovským biatlonistům se tento první den moc nevyvedl po střelecké stránce. V kategorii žáků A (10 let) běžel Jan Kománek tři trestná kola a obsadil 14. příčku. Jeho trenér Vladimír Haumer kroužil na trestném kole hned pětkrát v kategorii muži B (35-45 let). Druhý den byl na pořadu opět sprint, ale se štafetovou střelbou, tedy s třemi náboji navíc u každé položky. Zde si vylepšili svá umístění Kománek, osmé místo i Haumer, sedmé místo. " V naší oslabené výpravě, jsem rád, že se Honzíkovi dařilo v nedělním závodě a zlepšil se ve střelbě. Měl jsem radost i z mého nedělního umístění. Na pohárových závodech po střeleckých chybách se těžko dobíhá v běhu na lepší umístění. Je zde celá biatlonová špička z celé republiky a každá chyba je znát, ale Honzík i já jsme získali cenné body do celkového hodnocení", hodnotil Haumer.